O nas

Misją naszego zespołu jest niesienie szybkiej, skutecznej, taniej i łatwo dostępnej pomocy prawnej. Powstaliśmy w 2021 r. jako blog prawny o tematyce karnej-wykonawczej. Szybko zauważyliśmy jednak, iż istnieje bardzo duża potrzeba pomocy klientom w konkretnych, indywidualnych sprawach. Postanowiliśmy więc pomóc tym wszystkim osobom, które z wielu powodów nie mogą lub obawiają się osobistych wizyt w kancelariach prawnych. Stworzyliśmy stronę zdalekaodceli.pl, która jest unikalnym narzędziem rozwiązaniem problemu braku szybkich, łatwo dostępnych i tanich usług prawnych.

Zdalekaodceli.pl to platforma cyfrowa do kontaktu online z profesjonalnymi prawnikami, dzięki której uzyskasz rozwiązanie swojego problemu prawnego i zgodę sądu na odbycie kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym. Przy pomocy tego narzędzia, w niezwykle łatwy sposób otrzymasz gotowy do złożenia w sądzie wniosek. Wniosek przygotowany przez współpracujących z nami adwokatów nie jest wzorem, a gotowym do złożenia pismem sądowym, stworzonym tylko dla Ciebie w oparciu o Twoją indywidualną sytuację. Jedyne co musisz sam zrobić to podpisać wniosek, dołączyć dokumenty opłacić wniosek i złożyć go sądzie albo nadać na poczcie.

Wraz z wnioskiem otrzymasz dodatkowo pełną instrukcję złożenia wniosku wraz z pouczeniem. Wnioski przygotowują wyłącznie adwokaci posiadający uprawnienia z ustawy Prawo o adwokaturze posiadający wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa karnego wykonawczego. Nie musisz się więc obawiać, że Twój wniosek zostanie sporządzony w sposób błędny. W łatwy sposób uzyskasz również poradę prawną lub reprezentację na wokandzie. Dzięki automatyzacji i użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, oferowane przez nas usługi są niższe od cen oferowanych obecnie przez kancelarie prawne.

Nie rezygnujemy również z naszego bloga prawnego, na którym znajdziecie szereg praktycznych wskazówek, pozwalających na uzyskanie zgody sądu na odbycie kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym. Będziemy również pisać o tym, jak uzyskać możliwie najdłuższą przerwę od konieczności powrotu lub stawienia się w zakładzie karnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!